Legia Warszawa - Raków Częstochowa, wynik meczu: 2-3

Legia Warszawa - Raków Częstochowa wynik 2-3. W dniu 2021-09-25 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 9 pomiędzy Legia Warszawa a Raków Częstochowa.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Legia Warszawa a Raków Częstochowa zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

Gole strzelali: Ivi 29' 0-1 Mahir Emreli 33' 1-1 Filip Mladenović Fran Tudor 53' 1-2 Vladislavs Gutkovskis Ivi 57' 1-3 Igor Kharatin 70' 2-3 Josué

Żółte kartki Legia Warszawa: Bartosz Slisz 16' Artur Jędrzejczyk 19' Maik Nawrocki 25' André Martins 56' Igor Kharatin 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Vladislavs Gutkovskis 35' Giannis Papanikolaou 48'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Główny arbiter spotkania - J. Przybył. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Legia Warszawa zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Leicester oraz Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Raków Częstochowa podejmie Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom oraz Warta Poznań.

Liczni kibice śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Interesujące zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Bartosz Slisz Vladislavs Gutkovskis systematycznie gwarantują własnym fanom emocje z najwyższej półki. Nieustannie obserwujemy zapadające w pamięć asysty oraz gole, nieczyste sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy piłkarzami są niezwykle zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, że spotkania przynudzają. Z tego względu warto śledzić mecze futbolowe ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Legia Warszawa i Raków Częstochowa oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.