Slask Wroclaw kontra Raków Częstochowa, wynik meczu 1-2

Dnia 2021-10-16 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 11 pomiędzy Slask Wroclaw a Raków Częstochowa.

Pierwsza połowa meczu między Slask Wroclaw oraz Raków Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: V. Gutkovskis 64' 0-1 Ivi López Ivi López 69' 0-2 V. Gutkovskis M. Praszelik 75' 1-2 Erik Expósito

Żółte kartki Slask Wroclaw: Michał Szromnik 78' Waldemar Sobota 89'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Andrzej Niewulis 30' Fran Tudor 78' Ivi López 79' Jakub Arak 90'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny sędzia spotkania to Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Slask Wroclaw stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Jagiellonia a Raków Częstochowa podejmie Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Górnik Łęczna.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą fascynujące poczynania ligi Ekstraklasa. Mocne zespoły piłkarskie i piłkarze jak Michał Szromnik Andrzej Niewulis raz za razem zapewniły pierwszorzędnym fanom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się idealnie wyliczone asysty i bramki, brutalne faule zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które dodają wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Cieszące oko zmagania między zawodnikami ligowymi są nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, iż potyczki przynudzają. Warto więc oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Slask Wroclaw oraz Raków Częstochowa i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.