Spotkanie Raków Częstochowa vs Nieciecza, wynik końcowy 3-2

W dniu 2021-10-23 10:30 na stadionie Stadion Raków odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Raków Częstochowa oraz Nieciecza.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Raków Częstochowa oraz Nieciecza zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-2.

Gole strzelali: N. Tekijaški 6' 1-0 N. Tekijaški 58' 1-1 Ivi López 63' 2-1 F. Tudor T. Petrášek 78' 3-1 F. Tudor M. Mešanović 90' 3-2 M. Grzybek

Żółte kartki Raków Częstochowa: Tomáš Petrášek 45'

Żółte kartki Nieciecza: Marcin Wasielewski 26' Nemanja Tekijaški 65' Michal Bezpalec 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny arbiter meczu to Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa stanie naprzeciw Kalisz, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Pogon Szczecin a Nieciecza z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Wisla Plock.

Coraz częściej zauważamy, że fani piłki nożnej śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Mocne piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak Tomáš Petrášek Marcin Wasielewski raz za razem sprawiają fantastycznym kibicom emocje z najwyższej półki. Stale zdarzają się idealnie wyliczone asysty czy bramki, nieprzepisowe faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi są zaciekłe, nie często bywa koniec końców, że spotkania męczą kibica. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz oglądać spotkania piłkarskiej ligi Ekstraklasa oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Raków Częstochowa oraz Nieciecza z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Raków.