Spotkanie Cracovia Krakow - Raków Częstochowa zakończone wynikiem 1-0

W dniu 2021-11-22 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Cracovia Krakow i Raków Częstochowa.

Pierwsza połowa meczu między Cracovia Krakow a Raków Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: O. Kakabadze 69' 1-0

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michal Siplak 27' Pelle van Amersfoort 74' Filip Piszczek 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Patryk Kun 12' Fran Tudor 18'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny arbiter spotkania - Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Cracovia Krakow stanie naprzeciw Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Raków Częstochowa z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Piast Gliwice.

Kibice śledzą fascynujące potyczki ligi Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak między innymi Michal Siplak Patryk Kun nierzadko zagwarantowały kapitalnym fanom mnóstwo przeżyć. Walki między graczami okazują się bardzo nieustępliwe, rzadko bywa, że są to zmagania usypiające. Natrafiamy na ostre faule, książkowe asysty i gole dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Dlatego też warto oglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Cracovia Krakow oraz Raków Częstochowa i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.