Dnia 2021-11-27 19:00 odbył się mecz Raków Częstochowa vs Zaglebie Lubin zakończony wynikiem 4-0

Raków Częstochowa vs Zaglebie Lubin wynik meczu 4-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Raków Częstochowa a Zaglebie Lubin wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

W dniu 2021-11-27 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Raków odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 16 pomiędzy Raków Częstochowa a Zaglebie Lubin.

Gole strzelali: V. Gutkovskis 28' 1-0 B. Lederman Ivi López 47' 2-0 G. Papanikolaou Ivi López 78' 3-0 V. Gutkovskis M. Poletanović 90' 4-0

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fábio Sturgeon 43' Ben Lederman 55'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Jakub Żubrowski 13' Łukasz Poreba 14' Patryk Kusztal 17' Jakub Wójcicki 26'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin: Aleksandar Pantić 62'

Sędzią głównym tego spotkania był Sebastian Krasny, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Raków Częstochowa stawi czoła Nieciecza, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Piast Gliwice natomiast Zaglebie Lubin z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Wisla Krakow.

W dzisiejszych czasach kibice z dużym zaangażowaniem śledzą ciekawe potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Składające się z zdolnych graczy futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak Fábio Sturgeon Jakub Żubrowski niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym kibicom mnóstwo wspaniałych emocji. Wspaniałe zmagania między piłkarzami ligowymi okazują się zażarte, nie często bywa ostatecznie, że są to potyczki statyczne. Zdarzają się nieprzepisowe faule, spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich iśledzić spotkania piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich zespołów jak Raków Częstochowa i Zaglebie Lubin z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Raków.