Na stadionie Stadion Energa Gdańsk dnia 2021-12-04 19:00 miał miejsce mecz Lechia Gdansk - Raków Częstochowa zakończony wynikiem 3-1

Lechia Gdansk - Raków Częstochowa 3-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lechia Gdansk a Raków Częstochowa zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2021-12-04 19:00 na stadionie Stadion Energa Gdańsk odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk i Raków Częstochowa.

Gole strzelali: B. Lederman 16' 0-1 P. Kun İ. Durmuş 53' 1-1 B. Kopacz İ. Durmuş 75' 2-1 Flávio Paixão Flávio Paixão 86' 3-1

Żółte kartki Lechia Gdansk: Conrado Buchanelli Holz 26' Michał Nalepa 44' Michał Nalepa 82'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Giannis Papanikolaou 90'

Czerwone kartki Lechia Gdansk: Michał Nalepa 82'

Główny arbiter meczu - T. Musial. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Lechia Gdansk stanie naprzeciw Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Raków Częstochowa podejmie Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Jagiellonia.

Liczna grupa fanów śledzi ekscytujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Liczące się drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak Conrado Buchanelli Holz Giannis Papanikolaou raz za razem serwują wyśmienitym fanom emocje zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy drużynami ligowymi zdarzają się nader zajadłe, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, iż potyczki przynudzają. Zdarzają się bezlitosne faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, wyjątkowe gole czy asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi Ekstraklasa i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Lechia Gdansk i Raków Częstochowa oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Energa Gdańsk.