Spotkanie Raków Częstochowa vs Piast Gliwice zakończone wynikiem 1-0

Raków Częstochowa vs Piast Gliwice, wynik 1-0. Dnia 2021-12-10 19:30 na stadionie Stadion Raków odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Raków Częstochowa i Piast Gliwice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Raków Częstochowa oraz Piast Gliwice wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: M. Wdowiak 90' 1-0

Żółte kartki Raków Częstochowa: Andrzej Niewulis 53'

Żółte kartki Piast Gliwice: Tom Hateley 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Główny arbiter spotkania - Damian Kos, Poland. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu Raków Częstochowa zmierzy się już z Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Wisla Krakow a Piast Gliwice z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Pogon Szczecin.

Dzisiaj oddani kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak Andrzej Niewulis Tom Hateley nieraz zaserwowały kapitalnym fanom wiele wrażeń. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są zażarte, niezwykle rzadko zdarza się, iż są to widowiska nudne. Bardzo często trafiamy na brutalne faule, wspaniałe asysty i gole gwarantujące smaczku całemu widowisku. Zachęcamy każdego fana, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie ligi Ekstraklasa. Raków Częstochowa oraz Piast Gliwice i ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Raków.