Spotkanie między Raków Częstochowa oraz Jagiellonia zakończone wynikiem 5-0 na obiekcie Stadion Raków

Raków Częstochowa - Jagiellonia, wynik końcowy 5-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Raków Częstochowa a Jagiellonia wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 5-0.

W dniu 2021-12-18 19:00 na stadionie Stadion Raków odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki - 19 pomiędzy Raków Częstochowa a Jagiellonia.

Gole strzelali: Sturgeon 52' 1-0 P. Kun A. Niewulis 64' 2-0 Ivi López Ivi López 80' 3-0 M. Wdowiak M. Wdowiak 82' 4-0 B. Lederman Z. Arsenić 88' 5-0 Ivi López

Żółte kartki Raków Częstochowa: Giannis Papanikolaou 28' Andrzej Niewulis 44'

Żółte kartki Jagiellonia: Andrzej Trubeha 37' Karol Struski 67'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Poland. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Jagiellonia z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Cracovia Krakow.

Liczna grupa kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Utalentowane drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Giannis Papanikolaou Andrzej Trubeha niejednokrotnie zaserwowały wyborowym miłośnikom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Cieszące oko potyczki między zawodnikami ligowymi są zajadłe, nie często bywa, że są to widowiska drętwe. Systematycznie natrafiamy na efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule, które dodają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Raków Częstochowa i Jagiellonia oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Raków.