Dnia 2021-12-15 17:00 na obiekcie Stadion Raków miał miejsce mecz Raków Częstochowa - Gornik Zabrze: końcowy wynik 1-2

Raków Częstochowa - Gornik Zabrze wynik spotkania 1-2. Dnia 2021-12-15 17:00 na stadionie Stadion Raków rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Raków Częstochowa i Gornik Zabrze.

Pierwsza połowa meczu między Raków Częstochowa i Gornik Zabrze zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: M. Wdowiak 16' 1-0 G. Papanikolaou Jesús Jiménez 66' 1-1 K. Kubica M. Cholewiak 83' 1-2 P. Wiśniewski

Żółte kartki Raków Częstochowa: Ben Lederman 28' Tomáš Petrášek 71'

Żółte kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Raków Częstochowa zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Gornik Zabrze podejmie Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Raków Częstochowa.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak Ben Lederman wielokrotnie serwują swoim fanom emocje sięgające zenitu. Zmagania między piłkarzami okazują się zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to zmagania mało interesujące. Obserwujemy bezwzględne faule, wyjątkowe asysty czy bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Raków Częstochowa i Gornik Zabrze oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Raków.