Raków Częstochowa kontra Wisla Krakow, wynik meczu: 2-0

Raków Częstochowa kontra Wisla Krakow 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Raków Częstochowa oraz Wisla Krakow wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-02-06 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Raków odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 20 pomiędzy Raków Częstochowa a Wisla Krakow.

Gole strzelali: Fran Tudor 55' 1-0 Mateusz Wdowiak 74' 2-0

Żółte kartki Raków Częstochowa:

Żółte kartki Wisla Krakow: Matěj Hanousek 47' Sebastian Ring 77'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny sędzia spotkania to Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Raków Częstochowa stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Wisla Plock. Kolejno natomiast Wisla Krakow z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna oraz Legia Warszawa.

Mnóstwo kibiców z zaangażowaniem śledzi starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak Matěj Hanousek stale gwarantują wyborowym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Systematycznie zdarzają się wyśmienite asysty czy gole, bezwzględne faule dodające wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Niesamowite potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają nader nieustępliwe, nie często bywa, iż są to mecze statyczne. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych,śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Raków Częstochowa oraz Wisla Krakow i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Raków.