Radomiak Radom - Raków Częstochowa, wynik meczu 0-1

Radomiak Radom - Raków Częstochowa, wynik 0-1. W dniu 2022-02-12 16:30 na stadionie Stadion MOSiR ul. Narutowicza odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 21. Zmierzyły się Radomiak Radom oraz Raków Częstochowa.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Radomiak Radom oraz Raków Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: G. Papanikolaou 1' 0-1

Żółte kartki Radomiak Radom: Thabo Cele 14' Leândro 29' Gonçalo Silva 48'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Zoran Arsenić 12' Ben Lederman 34' Patryk Kun 40' Fran Tudor 67' Tomáš Petrášek 75' Vladan Kovačević 90'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny arbiter spotkania - Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Radomiak Radom zmierzy się już z Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk oraz Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Raków Częstochowa podejmie Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock oraz Arka Gdynia.

Dzisiaj wierni kibice futbolu śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Złożone z zdolnych napastników oraz obrońców piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak Thabo Cele Zoran Arsenić nieustannie serwują własnym sympatykom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się nader zagorzałe, nie często okazuje się definitywnie, że zmagania nudzą kibica. Nieustannie zdarzają się brutalne sytuacje na faul, idealne sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich orazśledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich lubianych zespołów jak Radomiak Radom oraz Raków Częstochowa z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion MOSiR ul. Narutowicza.