Raków Częstochowa vs Wisla Plock, wynik spotkania: 2-0

W dniu 2022-02-25 17:00 na stadionie Stadion Raków rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 23 pomiędzy Raków Częstochowa a Wisla Plock.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Raków Częstochowa i Wisla Plock zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: V. Gutkovskis 32' 1-0 G. Papanikolaou M. Wdowiak 59' 2-0 D. Sorescu

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 41' Tomáš Petrášek 55' Jakub Arak 85'

Żółte kartki Wisla Plock: Rafał Wolski 39' Dušan Lagator 50' Dominik Furman 51'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Sebastian Krasny, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Lech Poznan oraz Stal Mielec natomiast Wisla Plock zmierzy się z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz Slask Wroclaw.

Oddani kibice futbolu z dużym zapałem śledzą ciekawe starcia w lidze Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Fran Tudor Rafał Wolski nader często zagwarantowały fantastycznym entuzjastom futbolu mnóstwo emocji. Systematycznie zdarzają się brutalne sytuacje na faul, widowiskowe asysty i bramki dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami bywają bardzo nieustępliwe, nie często bywa, iż są to potyczki usypiające. To też warto przeglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Raków Częstochowa i Wisla Plock oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Raków.