Spotkanie Raków Częstochowa vs Stal Mielec zakończone wynikiem 2-1 dnia 2022-03-14 17:00 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków

Raków Częstochowa vs Stal Mielec, wynik końcowy 2-1. Dnia 2022-03-14 17:00 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 25 pomiędzy Raków Częstochowa a Stal Mielec.

Po pierwszej połowie spotkania między Raków Częstochowa a Stal Mielec wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: D. Sorescu 49' 1-0 K. Getinger 69' 1-1 Ivi López 81' 2-1

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 13' Zoran Arsenić 47'

Żółte kartki Stal Mielec: Arkadiusz Kasperkiewicz 59'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny sędzia spotkania to Malec Pawel, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Raków Częstochowa zmierzy się już z Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Slask Wroclaw natomiast Stal Mielec zmierzy się z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin oraz Warta Poznań.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak między innymi Fran Tudor Arkadiusz Kasperkiewicz systematycznie sprawiają wyśmienitym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe walki między drużynami są bardzo zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, iż spotkania nudzą kibica. Wielokrotnie obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, książkowe asysty czy bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Raków Częstochowa oraz Stal Mielec z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.