Na stadionie Stadion Bruk-Bet dnia 2022-04-16 13:00 miało miejsce spotkanie Nieciecza kontra Raków Częstochowa: 0-3

Pierwsza część spotkania między Nieciecza i Raków Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2022-04-16 13:00 na stadionie Stadion Bruk-Bet rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 29 pomiędzy Nieciecza a Raków Częstochowa.

Gole strzelali: Ivi López 36' 0-1 V. Gutkovskis 62' 0-2 S. Musiolik 90' 0-3 I. Sapała

Żółte kartki Nieciecza: Piotr Wlazło 27'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Patryk Kun 33'

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Nieciecza stawi czoła Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Górnik Łęczna natomiast Raków Częstochowa z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Lech Poznan.

Bardzo często liczni fani piłki nożnej śledzą pasjonujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników zespoły futbolowe i piłkarze jak Piotr Wlazło Patryk Kun raz za razem zaserwowały wyśmienitym entuzjastom wiele niezapomnianych wrażeń. Walki między graczami okazują się zażarte, nie często bywa, że mecze nie są interesujące. Nieprzerwanie zdarzają się idealne gole oraz asysty, bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, które dodają pikanterii całemu widowisku. Z tego względu warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Nieciecza i Raków Częstochowa w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Bruk-Bet.