Spotkanie Pogon Szczecin vs Raków Częstochowa zakończone wynikiem 1-2

Pogon Szczecin vs Raków Częstochowa, wynik końcowy 1-2. Dnia 2022-04-20 18:30 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 31 pomiędzy Pogon Szczecin a Raków Częstochowa.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Pogon Szczecin i Raków Częstochowa wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: K. Grosicki 25' 1-0 V. Bichakhchyan V. Gutkovskis 47' 1-1 M. Rundić Ivi López 78' 1-2 M. Cebula

Żółte kartki Pogon Szczecin: Jakub Bursztyn -5' Maciej Żurawski 39'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Szymon Czyż 33' Deian Sorescu 58' Ben Lederman 67'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Pogon Szczecin zmierzy się już z Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Nieciecza. Kolejno natomiast Raków Częstochowa z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Zaglebie Lubin.

Wierni fani śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Jakub Bursztyn Szymon Czyż stale gwarantują swoim stałym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami zdarzają się nader bezkompromisowe, rzadko bywa jednoznacznie, że są to potyczki nudne. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, wyjątkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego względu warto oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Pogon Szczecin i Raków Częstochowa i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.