Mecz Raków Częstochowa kontra Górnik Łęczna, wynik końcowy 2-1

Raków Częstochowa kontra Górnik Łęczna, wynik końcowy 2-1. W dniu 2022-04-24 13:00 na stadionie GKS Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 30. Zmierzyły się ze sobą Raków Częstochowa oraz Górnik Łęczna.

Pierwsza połowa meczu między Raków Częstochowa a Górnik Łęczna zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: Ivi López 32' 1-0 Tomáš Petrášek 40' 2-0 Jason Lokilo 71' 2-1 Damian Gąska

Żółte kartki Raków Częstochowa: Patryk Kun 45' Ivi López 78' Marcin Cebula 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: Szymon Drewniak 57' Bartłomiej Kalinkowski 65'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Górnik Łęczna zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Jagiellonia.

Bardzo często wierni kibice śledzą bardzo interesujące starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Patryk Kun Szymon Drewniak wielokrotnie gwarantują wyborowym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Niesamowite potyczki między zawodnikami ligowymi zdarzają się bardzo zaciekłe, bardzo rzadko bywa, iż są to widowiska usypiające. Bardzo często trafiamy na idealne sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika dodające pikanterii całemu widowisku. To też warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi Ekstraklasa. Raków Częstochowa oraz Górnik Łęczna oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, GKS Stadium.