Spotkanie Raków Częstochowa - Cracovia Krakow dnia 2022-05-08 13:00 na obiekcie Miejski Stadion Piłkarski Raków w Częstochowie - 1-1

Raków Częstochowa - Cracovia Krakow wynik 1-1. W dniu 2022-05-08 13:00 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków w Częstochowie rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 32 pomiędzy Raków Częstochowa a Cracovia Krakow.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Raków Częstochowa i Cracovia Krakow zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: Vladislavs Gutkovskis 38' 1-0 Sergiu Hanca 62' 1-1 Otar Kakabadze

Żółte kartki Raków Częstochowa: Giannis Papanikolaou 24' Fran Tudor 72' Tomáš Petrášek 90'

Żółte kartki Cracovia Krakow: David Jablonsky 50' Michał Rakoczy 56' Virgil Ghiță 90'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Raków Częstochowa stanie naprzeciw Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk oraz Wisla Plock a Cracovia Krakow zmierzy się z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Bardzo często liczni kibice śledzą ekscytujące potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak Giannis Papanikolaou David Jablonsky nierzadko zapewniły wspaniałym fanom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko zmagania pomiędzy drużynami bywają bezkompromisowe, rzadko okazuje się, iż są to mecze nużące. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem, niezwykłe bramki i asysty gwarantujące wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Raków Częstochowa i Cracovia Krakow w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Miejski Stadion Piłkarski Raków w Częstochowie.