Raków Częstochowa kontra Lechia Gdansk, wynik spotkania: 3-0

Dnia 2022-05-21 15:30 na stadionie GKS Stadium odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Raków Częstochowa i Lechia Gdansk.

Po pierwszej połowie spotkania między Raków Częstochowa oraz Lechia Gdansk wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: Ivi López 10' 1-0 M. Wdowiak Ivi López 12' 2-0 F. Tudor V. Gutkovskis 67' 3-0 G. Papanikolaou

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 38'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Conrado Buchanelli Holz 36' Jan Biegański 61' Filip Koperski 84' Mario Maloča 89'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Główny arbiter spotkania - Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Raków Częstochowa stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i natomiast Lechia Gdansk zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, iż fani futbolu śledzą pasjonujące starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Mocne zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak między innymi Fran Tudor Conrado Buchanelli Holz wielokrotnie zaserwowały wyśmienitym fanom mnóstwo wspaniałych emocji. Bardzo często natrafiamy na przepiękne gole i asysty, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Niesamowite walki między piłkarzami są niezwykle zażarte, bardzo rzadko bywa, iż są to spotkania statyczne. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić mecze futbolowe znanej ligi Ekstraklasa i przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Raków Częstochowa oraz Lechia Gdansk oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak GKS Stadium.