Mecz między Raków Częstochowa oraz Warta Poznań na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków dnia 2022-07-15 16:00: wynik końcowy 1-0

W dniu 2022-07-15 16:00 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 1. Zmierzyły się Raków Częstochowa oraz Warta Poznań.

Pierwsza część spotkania między Raków Częstochowa a Warta Poznań zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: V. Gutkovskis 79' 1-0 M. Wdowiak

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 64'

Żółte kartki Warta Poznań: Jakub Kiełb 76'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z FC Astana, następne spotkania z drużynami Stal Mielec oraz Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Warta Poznań z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin oraz Korona Kielce.

Coraz częściej wierni kibice piłki nożnej śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak Fran Tudor Jakub Kiełb systematycznie zapewniają wspaniałym kibicom wiele pozytywnych wrażeń. Niesamowite walki między piłkarzami bywają zażarte, rzadko bywa koniec końców, że widowiska nas męczą. Często obserwujemy bezwzględne faule, wyśmienite asysty i bramki dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze futbolowe ligi Ekstraklasa. Raków Częstochowa oraz Warta Poznań jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.