Mecz między Raków Częstochowa oraz Stal Mielec zakończony wynikiem 3-2 na obiekcie Miejski Stadion Piłkarski Raków

Raków Częstochowa vs Stal Mielec zakończony wynikiem 3-2.

Pierwsza połowa spotkania między Raków Częstochowa a Stal Mielec zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 3-2.

Dnia 2022-07-31 15:30 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 3. Zmierzyły się ze sobą Raków Częstochowa oraz Stal Mielec.

Gole strzelali: D. Sorescu 4' 1-0 F. Tudor P. Wlazło 31' 1-1 M. Domański F. Piasecki 57' 2-1 V. Gutkovskis Ivi López 71' 3-1 A. Kasperkiewicz 85' 3-2 S. Hamulic

Żółte kartki Raków Częstochowa: Ivi López 22' Bogdan Racovitan 30' Fabian Piasecki 33'

Żółte kartki Stal Mielec: Piotr Wlazło 14' Fabian Hiszpański 80'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny sędzia meczu to Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Raków Częstochowa zmierzy się już z Spartak Trnava, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Spartak Trnava a Stal Mielec zmierzy się z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Piast Gliwice.

Oddani kibice piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Składające się z zdolnych obrońców/napastników futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Ivi López Piotr Wlazło stale gwarantują kapitalnym fanom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć potyczki między graczami okazują się nieustępliwe, nie często zdarza się, że są to widowiska nudne. Nieprzerwanie obserwujemy przepiękne bramki i asysty, bezlitosne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa. Udział takich znanych zespołów jak Raków Częstochowa oraz Stal Mielec z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Miejski Stadion Piłkarski Raków.