Na stadionie Stadion im. Ernesta Pohla dnia 2022-08-07 18:00 odbyło się spotkanie Gornik Zabrze - Raków Częstochowa zakończone wynikiem 1-0

Dnia 2022-08-07 18:00 na stadionie Stadion im. Ernesta Pohla rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 4 pomiędzy Gornik Zabrze a Raków Częstochowa.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Gornik Zabrze a Raków Częstochowa wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: Aleksander Paluszek 45' 1-0 Erik Janža

Żółte kartki Gornik Zabrze: Jonatan Kotzke 40' Alasana Manneh 66' Jean Jules Mvondo 78'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Deian Sorescu 31' Fran Tudor 73' Mateusz Wdowiak 90'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny arbiter spotkania - Szymon Marciniak, Poland. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Gornik Zabrze zmierzy się już z Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Jagiellonia. Kolejno natomiast Raków Częstochowa z Spartak Trnava. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Pogon Szczecin.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Fascynujące drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Jonatan Kotzke Deian Sorescu stale gwarantują wyśmienitym sympatykom wiele emocji. Systematycznie trafiamy na przepiękne asysty oraz gole, nieczyste faule zakończone czerwonym kartonikiem, które dodają niesamowite przeżycia z meczu. Interesujące potyczki między zawodnikami bywają bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, iż są to zmagania mało interesujące. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Gornik Zabrze oraz Raków Częstochowa i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion im. Ernesta Pohla.