Spotkanie Raków Częstochowa kontra Pogon Szczecin, wynik końcowy 1-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Raków Częstochowa i Pogon Szczecin wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-08-31 16:00 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 6 pomiędzy Raków Częstochowa a Pogon Szczecin.

Gole strzelali: M. Wdowiak 55' 1-0 B. Nowak

Żółte kartki Raków Częstochowa: Patryk Kun 17' Bogdan Racovitan 32' Ivi López 81' Fabian Piasecki 88' Giannis Papanikolaou 90'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Damian Dąbrowski 35' Luka Zahović 45' Mariusz Fornalczyk 86' Léo Borges 88' Vahan Bichakhchyan 90'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa stawi czoła Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Widzew Łódź. Kolejno natomiast Pogon Szczecin zmierzy się z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Lechia Gdansk.

W dzisiejszych czasach wierni fani z dużym entuzjazmem śledzą poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Patryk Kun Damian Dąbrowski wielokrotnie zapewniają wyborowym fanom emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają bardzo zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, iż są to spotkania mało interesujące. Nieustannie obserwujemy ostre sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtej kartki, przepiękne gole i asysty dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Raków Częstochowa i Pogon Szczecin w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.