Mecz Raków Częstochowa - Legia Warszawa dnia 2022-09-11 15:30 na obiekcie Miejski Stadion Piłkarski Raków - wynik końcowy 4-0

Dnia 2022-09-11 15:30 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Raków Częstochowa i Legia Warszawa.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Raków Częstochowa a Legia Warszawa wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

Gole strzelali: Ivi López 30' 1-0 Bartosz Nowak 79' 2-0 Stratos Svarnas Bartosz Nowak 90' 3-0 Fabian Piasecki Fabian Piasecki 90' 4-0

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 47' Stratos Svarnas 52'

Żółte kartki Legia Warszawa: Mattias Johansson 38' Bartosz Slisz 68'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Główny arbiter meczu to Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Raków Częstochowa stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Piast Gliwice. Kolejno natomiast Legia Warszawa z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Warta Poznań.

Bardzo często oddani kibice futbolu śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych graczy piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Fran Tudor Mattias Johansson bardzo często zaserwowały wyborowym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Nieustannie trafiamy na brutalne faule, wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty dodające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nieustępliwe, nie często zdarza się, że zmagania nudzą. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Raków Częstochowa i Legia Warszawa i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Miejski Stadion Piłkarski Raków.