Dnia 2022-09-17 15:30 odbyło się spotkanie pomiędzy Raków Częstochowa oraz Radomiak Radom zakończone wynikiem 3-0

Dnia 2022-09-17 15:30 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 10 pomiędzy Raków Częstochowa a Radomiak Radom.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Raków Częstochowa a Radomiak Radom zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: F. Piasecki 45' 1-0 S. Svarnas S. Svarnas 46' 2-0 Ivi López Ivi López 52' 3-0

Żółte kartki Raków Częstochowa: Bartosz Nowak 68'

Żółte kartki Radomiak Radom: Dawid Abramowicz 25' Raphael Rossi 33' Filipe Nascimento 41' Thabo Cele 43' Tiago Matos 54' Maurides 57'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Raków Częstochowa stanie naprzeciw Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Miedz Legnica a Radomiak Radom z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan oraz Slask Wroclaw.

Liczna grupa kibiców z dużym zapałem śledzi potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Interesujące futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Bartosz Nowak Dawid Abramowicz systematycznie sprawiają swoim miłośnikom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Obserwujemy efektowne gole oraz asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Wspaniałe walki pomiędzy piłkarzami bywają zagorzałe, nie często bywa, że są to mecze usypiające. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Raków Częstochowa oraz Radomiak Radom jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Miejski Stadion Piłkarski Raków.