Mecz Piast Gliwice kontra Raków Częstochowa zakończony wynikiem 0-1 na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-10-06 18:45

Piast Gliwice kontra Raków Częstochowa zakończony wynikiem 0-1.

Pierwsza połowa meczu między Piast Gliwice oraz Raków Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-10-06 18:45 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 12 pomiędzy Piast Gliwice a Raków Częstochowa.

Gole strzelali: 0 F. Tudor 90' 0-1

Żółte kartki Piast Gliwice: Patryk Dziczek 90' Tom Hateley 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Vladyslav Kochergin 54' Tomáš Petrášek 57' Tomáš Petrášek 90'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Raków Częstochowa: Tomáš Petrášek 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Piast Gliwice zmierzy się już z Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Radomiak Radom natomiast Raków Częstochowa podejmie Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Korona Kielce.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe zespoły i piłkarze jak Patryk Dziczek Vladyslav Kochergin nieraz zaserwowały wyborowym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się czerwoną kartką, książkowe bramki oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami piłkarskimi bywają zażarte, niezwykle rzadko zdarza się, że są to mecze drętwe. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Ekstraklasa. Udział takich zespołów jak Piast Gliwice oraz Raków Częstochowa w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.