Spotkanie Lechia Gdansk kontra Raków Częstochowa, wynik 0-3

W dniu 2022-10-15 13:00 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk i Raków Częstochowa.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lechia Gdansk a Raków Częstochowa zakończyła się 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: P. Kun 6' 0-1 B. Nowak 21' 0-2 M. Wdowiak 47' 0-3 S. Svarnas

Żółte kartki Lechia Gdansk: Henrik Castegren 53'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 64' Giannis Papanikolaou 64'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Lechia Gdansk zmierzy się już z Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Stal Mielec. Kolejno natomiast Raków Częstochowa zmierzy się z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i Lech Poznan.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi poczynania w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak między innymi Henrik Castegren Fran Tudor nieustannie zapewniają fantastycznym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa definitywnie, iż widowiska nie są warte uwagi. Obserwujemy niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Lechia Gdansk oraz Raków Częstochowa w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.