Mecz Raków Częstochowa kontra Miedz Legnica zakończony wynikiem 1-0

Raków Częstochowa kontra Miedz Legnica, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza część spotkania między Raków Częstochowa a Miedz Legnica zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-10-10 16:00 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Raków Częstochowa oraz Miedz Legnica.

Gole strzelali: Ivi López 2' 1-0 F. Tudor

Żółte kartki Raków Częstochowa: Vladan Kovačević 77' Zoran Arsenić 88' Giannis Papanikolaou 90' Gustav Berggren 90'

Żółte kartki Miedz Legnica: Jon Aurtenetxe 7' Santiago Naveda 59' Santiago Naveda 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica: Santiago Naveda 90'

Główny arbiter meczu - Damian Kos, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Korona Kielce oraz Lech Poznan natomiast Miedz Legnica zmierzy się z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin oraz Slask Wroclaw.

Wierni fani śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Interesujące futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak Vladan Kovačević Jon Aurtenetxe nieustannie zapewniają swoim wiernym entuzjastom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Walki między drużynami bywają zagorzałe, nie często bywa, że mecze przynudzają. Trafiamy na idealnie wyliczone asysty i bramki, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które dodają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Raków Częstochowa i Miedz Legnica w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.