Dnia 2022-10-30 16:30 odbyło się spotkanie Lech Poznan kontra Raków Częstochowa zakończone wynikiem 1-2

W dniu 2022-10-30 16:30 na stadionie Stadion Poznań rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 15 pomiędzy Lech Poznan a Raków Częstochowa.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lech Poznan a Raków Częstochowa wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: Patryk Kun 49' 0-1 Bartosz Nowak Michał Skóraś 67' 1-1 Fabian Piasecki 90' 1-2 Ivi López

Żółte kartki Lech Poznan: Ľubomír Šatka 8' Filip Szymczak 59' Mikael Ishak 85' Michał Skóraś 89' Filip Marchwiński 90' Artur Sobiech 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 73' Mateusz Wdowiak 89' Zoran Arsenić 90' Vladan Kovačević 90'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Lech Poznan stanie naprzeciw Villarreal, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i Jagiellonia natomiast Raków Częstochowa podejmie Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Zaglebie Lubin.

Liczni kibice śledzą starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych zawodników futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Ľubomír Šatka Fran Tudor wielokrotnie gwarantują fantastycznym fanom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy zawodnikami bywają nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się jednoznacznie, iż są to spotkania usypiające. Obserwujemy przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne faule kończące się czerwoną kartką, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, przeglądać spotkania sportowe popularnej ligi Ekstraklasa i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Lech Poznan i Raków Częstochowa w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Poznań.