Dnia 2022-11-05 19:00 odbył się mecz Raków Częstochowa vs Wisla Plock zakończony wynikiem 7-1

W dniu 2022-11-05 19:00 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 16. Zmierzyły się Raków Częstochowa oraz Wisla Plock.

Pierwsza połowa spotkania między Raków Częstochowa i Wisla Plock zakończyła się 4-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 7-1.

 

Gole strzelali: V. Gutkovskis 3' 1-0 P. Kun V. Gutkovskis 7' 2-0 V. Gutkovskis 37' 3-0 V. Gutkovskis 40' 4-0 F. Tudor Davo 45' 4-1 K. Vallo B. Nowak 60' 5-1 W. Długosz V. Kochergin 88' 6-1 Z. Arsenić V. Kochergin 90' 7-1 F. Tudor

Żółte kartki Raków Częstochowa: Stratos Svarnas 14' Tomáš Petrášek 17' Wiktor Długosz 44' Fabian Piasecki 78'

Żółte kartki Wisla Plock: David Álvarez 21' Filip Lesniak 78'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin oraz Warta Poznań a Wisla Plock zmierzy się z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk oraz Warta Poznań.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice futbolu śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak Stratos Svarnas David Álvarez często gwarantują kapitalnym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Interesujące walki między drużynami ligowymi są bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, że są to mecze statyczne. Nieustannie zdarzają się przechodzące do historii asysty oraz bramki, ostre faule, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Warto więc przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich ioglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Raków Częstochowa i Wisla Plock z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Miejski Stadion Piłkarski Raków.