Mecz Zaglebie Lubin vs Raków Częstochowa zakończony wynikiem 1-2 na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zaglebie Lubin i Raków Częstochowa wynik to 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-11-12 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Lubin oraz Raków Częstochowa.

Gole strzelali: D. Sorescu 18' 0-1 F. Tudor S. Svarnas 28' 0-2 Ivi López K. Chodyna 88' 1-2

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Łukasz Lakomy 80' Jasmin Burić 82' Guram Giorbelidze 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Mateusz Wdowiak 82'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Główny sędzia spotkania to Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Zaglebie Lubin stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Piast Gliwice. Kolejno natomiast Raków Częstochowa zmierzy się z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Stal Mielec.

Coraz częściej wierni kibice futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe drużyny z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Łukasz Lakomy Mateusz Wdowiak nieustannie serwują swoim sympatykom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Ustawicznie trafiamy na spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe faule gwarantujące niesamowite wrażenia z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami są zajadłe, rzadko bywa koniec końców, iż są to widowiska usypiające. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak Zaglebie Lubin i Raków Częstochowa w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.