Na obiekcie Miejski Stadion Piłkarski Raków dnia 2023-02-04 14:00 odbył się mecz między Raków Częstochowa oraz Piast Gliwice zakończony wynikiem 1-0

Pierwsza część spotkania między Raków Częstochowa i Piast Gliwice zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2023-02-04 14:00 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 19 pomiędzy Raków Częstochowa a Piast Gliwice.

Gole strzelali: J. Czerwiński 40' 1-0

Żółte kartki Raków Częstochowa: Vladyslav Kochergin 58' Mateusz Wdowiak 90'

Żółte kartki Piast Gliwice: Tom Hateley 43' Patryk Dziczek 78'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Jagiellonia. Kolejno natomiast Piast Gliwice z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa oraz Cracovia Krakow.

Wierni kibice piłki nożnej z entuzjazmem śledzą ekscytujące poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Liczące się drużyny futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Vladyslav Kochergin Tom Hateley niejednokrotnie zaserwowały wyborowym fanom emocje sięgające zenitu. Przyciągające uwagę potyczki między zawodnikami ligowymi bywają bardzo nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, iż zmagania nie są warte uwagi. Nieprzerwanie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem, niezwykłe asysty oraz gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Ekstraklasa. Raków Częstochowa i Piast Gliwice i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.