Spotkanie pomiędzy Raków Częstochowa i Gornik Zabrze zakończone wynikiem 2-0 dnia 2023-02-18 16:30 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków

Dnia 2023-02-18 16:30 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 21. Zmierzyły się Raków Częstochowa i Gornik Zabrze.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Raków Częstochowa a Gornik Zabrze zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: V. Gutkovskis 10' 1-0 V. Kochergin Jean Carlos 90' 2-0 G. Berggren

Żółte kartki Raków Częstochowa: Ben Lederman 32' Vladyslav Kochergin 60' Fran Tudor 70' Vladislavs Gutkovskis 78'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Emil Bergstrom 34' Aleksander Paluszek 53' Kanji Okunuki 90'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny arbiter spotkania to Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Gornik Zabrze z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Jagiellonia.

Wielu fanów z dużym zapałem śledzi pasjonujące potyczki ligi Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Ben Lederman Emil Bergstrom nieustannie serwują kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wiele emocji. Obserwujemy nieczyste faule kończące się czerwonym kartonikiem, książkowe gole i asysty zapewniające wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się bardzo nieustępliwe, nie często bywa, że są to zmagania usypiające. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Raków Częstochowa oraz Gornik Zabrze w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.