Spotkanie Pogon Szczecin kontra Raków Częstochowa zakończone wynikiem 0-2

Pogon Szczecin kontra Raków Częstochowa, wynik 0-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Pogon Szczecin a Raków Częstochowa zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2023-03-05 14:00 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23. Zmierzyły się Pogon Szczecin oraz Raków Częstochowa.

Gole strzelali: Vladyslav Kochergin 38' 0-1 Ben Lederman Jean Carlos 53' 0-2 Vladislavs Gutkovskis

Żółte kartki Pogon Szczecin: Konstantinos Triantafyllopoulos 45'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Vladislavs Gutkovskis 65' Giannis Papanikolaou 80'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Pogon Szczecin stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Korona Kielce oraz Lech Poznan natomiast Raków Częstochowa podejmie Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Legia Warszawa.

Coraz częściej mnóstwo kibiców śledzi ciekawe potyczki w lidze Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak Konstantinos Triantafyllopoulos Vladislavs Gutkovskis niejednokrotnie zapewniły fantastycznym sympatykom mnóstwo wrażeń. Walki pomiędzy piłkarzami są zażarte, nie często bywa, że potyczki nie są interesujące. Trafiamy na ostre sytuacje na faul kończące się bardzo często czerwoną kartką, wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Pogon Szczecin oraz Raków Częstochowa z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.