Mecz Raków Częstochowa vs Slask Wroclaw zakończony wynikiem 4-1

Raków Częstochowa vs Slask Wroclaw 4-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Raków Częstochowa oraz Slask Wroclaw wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 4-1.

Dnia 2023-03-10 19:30 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Raków Częstochowa oraz Slask Wroclaw.

Gole strzelali: V. Kochergin 36' 1-0 B. Nowak Ivi López 49' 2-0 M. Rundić B. Nowak 55' 3-0 Jean Carlos Ivi López 62' 4-0 V. Kochergin J. Yeboah 68' 4-1 Víctor García

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 53' Marcin Cebula 69' Ben Lederman 89'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Mateusz Stawny 42'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Raków Częstochowa stawi czoła Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Górnik Łęczna natomiast Slask Wroclaw zmierzy się z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk oraz Piast Gliwice.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Fran Tudor Mateusz Stawny wielokrotnie gwarantują fantastycznym kibicom wiele niezapomnianych emocji. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, spektakularne asysty i bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Cieszące oko walki między drużynami futbolowymi bywają niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się, iż potyczki męczą. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Raków Częstochowa oraz Slask Wroclaw z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.