Dnia 2023-03-18 19:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Raków Częstochowa i Cracovia Krakow: 4-1

Dnia 2023-03-18 19:00 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 25 pomiędzy Raków Częstochowa a Cracovia Krakow.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Raków Częstochowa i Cracovia Krakow wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: M. Rakoczy 16' 0-1 V. Gutkovskis 38' 1-1 F. Tudor B. Nowak 59' 2-1 Ivi López 65' 3-1 M. Cebula 84' 4-1

Żółte kartki Raków Częstochowa:

Żółte kartki Cracovia Krakow: Benjamin Källman 4' Jani Atanasov 7' Takuto Oshima 15' Patryk Makuch 69' Paweł Jaroszyński 83' Jakub Jugas 88'

Czerwone kartki Cracovia Krakow: Jani Atanasov 90'

Główny sędzia spotkania to Jaroslaw Przybyl, Poland. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Raków Częstochowa zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Radomiak Radom. Kolejno natomiast Cracovia Krakow podejmie Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Radomiak Radom.

Wierni kibice z zaangażowaniem śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych graczy drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Benjamin Källman często sprawiają własnym stałym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się bardzo bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, iż są to mecze statyczne. Obserwujemy ostre faule, przepiękne asysty i bramki, które dodają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego powodu warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, śledzić spotkania sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Raków Częstochowa i Cracovia Krakow oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Miejski Stadion Piłkarski Raków.