Na stadionie Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz Radomiak Radom - Raków Częstochowa: 0-0

W dniu 2023-04-10 15:30 na stadionie Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Radomiak Radom oraz Raków Częstochowa.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Radomiak Radom i Raków Częstochowa wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Radomiak Radom: Mateusz Cichocki 9' Luís Machado 78'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Giannis Papanikolaou 57' Vladislavs Gutkovskis 65'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Raków Częstochowa: Patryk Kun -5'

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Radomiak Radom stawi czoła Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw oraz Piast Gliwice natomiast Raków Częstochowa zmierzy się z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk oraz Legia Warszawa.

Oddani kibice śledzą niezwykle ciekawe poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Interesujące futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Mateusz Cichocki Giannis Papanikolaou często gwarantują wyśmienitym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, zapadające w pamięć asysty czy bramki, które gwarantują wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, że są to mecze nużące. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich i przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Radomiak Radom i Raków Częstochowa z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.