Mecz Raków Częstochowa - Lechia Gdansk na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków dnia 2023-04-28 18:30: wynik 4-0

Pierwsza połowa spotkania między Raków Częstochowa a Lechia Gdansk zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

W dniu 2023-04-28 18:30 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 30 pomiędzy Raków Częstochowa a Lechia Gdansk.

Gole strzelali: F. Piasecki 45' 1-0 B. Racovițan V. Kochergin 75' 2-0 F. Tudor G. Papanikolaou 81' 3-0 V. Gutkovskis V. Gutkovskis 90' 4-0 W. Długosz

Żółte kartki Raków Częstochowa: Stratos Svarnas 32' Bogdan Racovitan 35'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Jarosław Kubicki 11' Jakub Bartkowski 26' Maciej Gajos 27'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Główny sędzia spotkania to Wojciech Myc, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Raków Częstochowa zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i Lech Poznan a Lechia Gdansk z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Legia Warszawa.

Oddani kibice śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Fascynujące zespoły piłkarskie i piłkarze jak Stratos Svarnas Jarosław Kubicki nierzadko zagwarantowały wspaniałym sympatykom mnóstwo wrażeń. Zmagania między piłkarzami są bardzo zażarte, nie często zdarza się, że są to widowiska nużące. Nieprzerwanie natrafiamy na zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule kończące się żółtym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc oglądać widowiska piłkarskie ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Raków Częstochowa oraz Lechia Gdansk z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.