Spotkanie Wisla Plock vs Raków Częstochowa dnia 2023-05-21 15:30 na obiekcie Stadion im. Kazimierza Górskiego: 1-2

Wisla Plock vs Raków Częstochowa, wynik końcowy 1-2.

Po pierwszej połowie meczu między Wisla Plock a Raków Częstochowa wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2023-05-21 15:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 33 pomiędzy Wisla Plock a Raków Częstochowa.

Gole strzelali: Łukasz Sekulski 10' 1-0 Dominik Furman Vladyslav Kocherhin 81' 1-1 Jean Carlos Vladyslav Kocherhin 85' 1-2 Ben Lederman

Żółte kartki Wisla Plock: Adam Chrzanowski -5' Marko Kolar 43' Mateusz Szwoch 55' Radosław Cielemęcki 62' Steve Kapuadi 83' Martin Šulek 89'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Bogdan Racovitan 14' Wiktor Długosz 90' Jean Carlos 90'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny sędzia meczu to Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Plock stanie naprzeciw Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Legia Warszawa a Raków Częstochowa zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni fani z dużym zapałem śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Utalentowane drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak Adam Chrzanowski Bogdan Racovitan nieraz zaserwowały fantastycznym miłośnikom wiele niesamowitych wrażeń. Zapadające w pamięć walki między graczami zdarzają się niezwykle zaciekłe, nie często okazuje się, iż są to mecze nudne. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, wyjątkowe gole czy asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Wisla Plock i Raków Częstochowa i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.