Back to Top

Raków Częstochowa kontra Legia Warszawa, wynik końcowy 1-1

Mecz między Raków Częstochowa i Legia Warszawa zakończony wynikiem 1-1 dnia 2024-04-13 18:00 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków

W meczu 28. kolejki Ekstraklasy Raków Częstochowa podejmował na własnym boisku drużynę Legia Warszawa. Spotkanie, które odbyło się 13 kwietnia o godzinie 18:00 na Miejskim Stadionie Piłkarskim Raków zakończyło się remisem 1-1. Legia prowadziła 1-0 na przerwę, ale ostatecznie obie ekipy podzieliły się punktami. Czy Raków zdołał odrobić straty? Oto nasza relacja z tego spotkania!

Mecz pomiędzy Radomiak Radom vs Raków Częstochowa, wynik 2-1

Mecz między Radomiak Radom i Raków Częstochowa dnia 2024-04-05 18:30 - wynik końcowy 2-1

W meczu 27. kolejki Ekstraklasy drużyna Radomiaka Radom podejmowała Raków Częstochowa na Stadionie im. Braci Czachorów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1, którzy po pierwszej połowie prowadzili 2-0. Mecz odbył się 5 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:30, a relację piszemy 3 dni po tym starciu.

Raków Częstochowa vs Ruch Chorzów, wynik 1-1

Raków Częstochowa - Ruch Chorzów, wynik spotkania: 1-1

W dniu 30 marca 2024 roku na Miejskim Stadionie Piłkarskim Raków odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Raków Częstochowa i Ruch Chorzów. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1-1, choć po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1-0. Starcie miało miejsce w ramach 26. kolejki Ekstraklasy, a jego historia wciąż budzi gorące dyskusje wśród kibiców.

Korona Kielce kontra Raków Częstochowa, wynik 0-2

Mecz Korona Kielce vs Raków Częstochowa, wynik końcowy 0-2

W niedzielnym starciu 2. kolejki Ekstraklasy drużyna Korony Kielce podejmowała Raków Częstochowa na Suzuki Arenie. Mecz zakończył się wynikiem 0-2 na korzyść gości, którzy objęli prowadzenie już w pierwszej połowie i utrzymali je do końcowego gwizdka sędziego. Spotkanie miało miejsce 13 marca o godzinie 17:30, a odbyło się więc pięć dni temu.

ŁKS Łódź - Raków Częstochowa, wynik końcowy 1-1

Spotkanie ŁKS Łódź vs Raków Częstochowa na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz - 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami ŁKS Łódź i Raków Częstochowa zakończył się remisem 1-1. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Miejskim LKS Łódź, było pełne emocji i walki o każdą piłkę. Pomimo braku bramek w pierwszej połowie, obie drużyny zdołały zdobyć po jednym golu po przerwie, dzieląc się punktami po pełnym zaangażowania starciu w ramach 25. kolejki Ekstraklasy.

Puszcza Niepołomice kontra Raków Częstochowa, wynik 1-1

Na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się mecz pomiędzy Puszcza Niepołomice i Raków Częstochowa: końcowy wynik 1-1

W dniu 9 marca 2024 roku na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Puszcza Niepołomice i Raków Częstochowa, należący do 24. kolejki Ekstraklasy. Po zaciętej rywalizacji na boisku, obie ekipy podzieliły się punktami, kończąc spotkanie remisem 1-1. Raków Częstochowa objął prowadzenie po pierwszej połowie, jednak Puszcza Niepołomice zdołała wyrównać w drugiej części gry, ustalając tym samym wynik spotkania.

Mecz Raków Częstochowa vs Lech Poznan, wynik 4-0

Raków Częstochowa kontra Lech Poznan, wynik spotkania 4-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Rakowem Częstochowa a Lechem Poznań na Miejskim Stadionie Piłkarskim Raków zakończył się imponującym zwycięstwem gospodarzy. Rakowianie okazali się zdecydowanie lepszą drużyną, pokonując rywali 4-0. Już na przerwę podopieczni trenera X prowadzili 3-0, zapewniając sobie komfortową przewagę, która przełożyła się na końcowy wynik. Mecz odbył się w ramach 23. kolejki Ekstraklasy.

Mecz pomiędzy Stal Mielec kontra Raków Częstochowa 0-0

Stal Mielec kontra Raków Częstochowa, wynik meczu 0-0

W miniony czwartek, 24 lutego, na Stadionie Miejskim w Mielcu odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Stali Mielec i Rakowa Częstochowa. Pomimo zażartej rywalizacji na boisku, obie drużyny nie zdołały pokonać się nawzajem, a spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Mimo starań zawodników, bramki nie padły ani przed przerwą, ani po niej, pozostawiając kibiców z napięciem czekających na kolejne emocje w tej 22. kolejce Ekstraklasy.

Raków Częstochowa vs Piast Gliwice, wynik 3-1

Mecz Raków Częstochowa vs Piast Gliwice zakończony wynikiem 3-1

W czwartek, 17 lutego 2024 roku na Miejskim Stadionie Piłkarskim Raków odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Raków Częstochowa i Piast Gliwice. Po zaciętej rywalizacji, ostateczny wynik to 3-1 na korzyść gospodarzy. Mimo bramkowego impasu na przerwę, druga połowa dostarczyła kibicom wiele emocji. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego spotkania.

Warta Poznań - Raków Częstochowa zakończony wynikiem 2-1

Spotkanie Warta Poznań kontra Raków Częstochowa, wynik 2-1

W sobotę, 11 lutego 2024 roku, na Stadionie Respect Energy miało miejsce emocjonujące starcie między drużynami Warty Poznań i Rakowa Częstochowa w ramach 20. kolejki Ekstraklasy. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1, a wynik ten utrzymał się nie tylko do końca regulaminowego czasu gry, ale również w momencie przerwy.

Jagiellonia - Raków Częstochowa 4-2

Dnia 2023-12-10 16:30 na obiekcie Stadion Miejski miało miejsce spotkanie Jagiellonia kontra Raków Częstochowa zakończone wynikiem 4-2

W dniu 10 grudnia 2023 roku na Stadionie Miejskim odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Jagiellonii i Rakowa Częstochowa w ramach 18. kolejki Ekstraklasy. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Jagiellonii 4-2, po zaciętej rywalizacji, która dostarczyła kibicom wiele emocji. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Jagiellonii 2-1, jednak ostatecznie to gospodarze triumfowali, zdobywając pełną pulę punktów.