Mecz między Raków Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków dnia 2023-09-03 18:00: końcowy wynik 2-0

Dnia 2023-09-03 18:00 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą Raków Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice.

Pierwsza połowa meczu między Raków Częstochowa a Puszcza Niepołomice zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: Sonny Kittel 19' 1-0 Srđan Plavšić Bartosz Nowak 26' 2-0 Fran Tudor

Żółte kartki Raków Częstochowa: Vladan Kovačević 81' John Yeboah 89'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: Jakub Serafin 18' Jakub Bartosz 41' Muris Mešanovič 49' Hubert Tomalski 90'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Atalanta oraz Ruch Chorzów a Puszcza Niepołomice zmierzy się z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom oraz Motor Lublin.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi niezwykle fascynujące poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Vladan Kovačević Jakub Serafin stale zapewniają fantastycznym fanom emocje z najwyższej półki. Wielokrotnie zdarzają się przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite walki między graczami są zaciekłe, nie często bywa, iż są to widowiska nużące. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Raków Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.