Spotkanie Raków Częstochowa kontra Radomiak Radom, wynik 2-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Raków Częstochowa oraz Radomiak Radom wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2021-09-29 15:00 na stadionie Stadion Raków rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 4 pomiędzy Raków Częstochowa a Radomiak Radom.

Gole strzelali: I. Lopez 6' 1-0 Maurides 23' 1-1 D. Jakubik Maurides 72' 1-2 S. Musiolik 79' 2-2 F. Tudor

Żółte kartki Raków Częstochowa: G. Papanikolaou 31' I. Sapala 84'

Żółte kartki Radomiak Radom: L. Machado 37' D. Jakubik 68' M. Kaput 90'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny sędzia spotkania - Damian Kos, Poland. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Raków Częstochowa stawi czoła Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Nieciecza natomiast Radomiak Radom zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Górnik Łęczna.

Oddani fani piłki nożnej śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak G. Papanikolaou L. Machado często zapewniły pierwszorzędnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Walki pomiędzy drużynami bywają zaciekłe, rzadko bywa, że są to zmagania statyczne. Bardzo często obserwujemy wyśmienite asysty oraz gole, nieczyste sytuacje z faulem gwarantujące wspaniałe przeżycia z meczu. Dlatego więc warto oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich znanych drużyn jak Raków Częstochowa oraz Radomiak Radom z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Raków.