Dnia 2021-10-03 10:30 odbył się mecz Raków Częstochowa - Warta Poznań: 3-0

Raków Częstochowa - Warta Poznań, wynik 3-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Raków Częstochowa i Warta Poznań zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2021-10-03 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Raków odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 10. Zmierzyły się Raków Częstochowa i Warta Poznań.

Gole strzelali: Milan Rundić 22' 1-0 Fran Tudor Vladislavs Gutkovskis 45' 2-0 Milan Rundić Andrzej Niewulis 47' 3-0 Ivi López

Żółte kartki Raków Częstochowa:

Żółte kartki Warta Poznań: Mateusz Kupczak 33'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny sędzia meczu - Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Raków Częstochowa zmierzy się już z Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Kalisz. Kolejno natomiast Warta Poznań zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, iż wielu kibiców śledzi interesujące potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane drużyny futbolowe i piłkarze jak Mateusz Kupczak nieustannie sprawiają wyborowym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy graczami z ligi są bezkompromisowe, rzadko zdarza się definitywnie, iż są to spotkania nudne. Zdarzają się niezwykłe bramki i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego powodu warto śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Raków Częstochowa i Warta Poznań oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Raków.