Górnik Łęczna kontra Raków Częstochowa, wynik meczu 0-0

W dniu 2021-10-31 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 13 pomiędzy Górnik Łęczna a Raków Częstochowa.

Po pierwszej połowie spotkania między Górnik Łęczna i Raków Częstochowa wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Górnik Łęczna: Bartosz Rymaniak 45' Alejandro Serrano 47' Maciej Gostomski 56' Szymon Drewniak 80' Bartosz Śpiączka 88'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Andrzej Niewulis 6' Marko Poletanović 75'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny sędzia spotkania - Krzysztof Jakubik, Poland. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna stanie naprzeciw Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Nieciecza a Raków Częstochowa z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Zaglebie Lubin.

Wielu kibiców z dużym zapałem śledzi interesujące potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Złożone z zdolnych napastników i obrońców drużyny piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak Bartosz Rymaniak Andrzej Niewulis często serwują pierwszorzędnym fanom wiele emocji. Obserwujemy niezwykłe bramki i asysty, ostre faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki gwarantujące niesamowite wrażenia z meczu. Wspaniałe potyczki między drużynami ligowymi są bardzo zagorzałe, rzadko bywa, iż są to potyczki nużące. Warto więc przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych iśledzić mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich drużyn jak Górnik Łęczna i Raków Częstochowa w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Górnik.