Mecz Ruch Chorzów - Raków Częstochowa, wynik 3-5

Pierwsza połowa spotkania między Ruch Chorzów a Raków Częstochowa zakończyła się 1-3. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-5.

W dniu 2023-09-24 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Ruch Chorzów oraz Raków Częstochowa.

Gole strzelali: Tomasz Wojtowicz 7' 1-0 Dawid Drachal 20' 1-1 Dawid Drachal 28' 1-2 Dawid Drachal 42' 1-3 Srđan Plavšić 68' 1-4 Ben Lederman Daniel Szczepan 80' 2-4 Vladyslav Kocherhin 87' 2-5 Marcin Cebula

Żółte kartki Ruch Chorzów: Tomás Podstawski 60'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Bartosz Nowak 61' Giannis Papanikolaou 78'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Główny arbiter spotkania to Jaroslaw Przybyl, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Ruch Chorzów stanie naprzeciw Legia Warszawa II, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Pogon Szczecin a Raków Częstochowa podejmie Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom oraz Sturm Graz.

Oddani fani śledzą starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak Tomás Podstawski Bartosz Nowak często gwarantują wspaniałym miłośnikom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Zdarzają się idealnie wyliczone asysty czy bramki, brutalne faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zapadające w pamięć zmagania między graczami z ligi bywają zażarte, rzadko bywa, iż są to potyczki statyczne. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Ruch Chorzów oraz Raków Częstochowa z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.