Spotkanie pomiędzy Zaglebie Lubin i Raków Częstochowa na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin dnia 2022-05-14 15:30 - wynik 1-0

Zaglebie Lubin - Raków Częstochowa, wynik 1-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Zaglebie Lubin i Raków Częstochowa wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2022-05-14 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 33. Zmierzyły się Zaglebie Lubin i Raków Częstochowa.

Gole strzelali: K. Chodyna 90' 1-0

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Łukasz Lakomy 26' Erik Daniel 30' Bartosz Kopacz 45' Aleksandar Šćekić 72' Kacper Bieszczad 90' Kacper Chodyna 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Tomáš Petrášek 69' Zoran Arsenić 77' Zoran Arsenić 90'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Raków Częstochowa: Zoran Arsenić 90'

Główny sędzia meczu to Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Lubin stanie naprzeciw Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i . Kolejno natomiast Raków Częstochowa zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi pasjonujące poczynania ligi Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Łukasz Lakomy Tomáš Petrášek raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy piłkarzami bywają bezkompromisowe, rzadko bywa ostatecznie, iż widowiska przynudzają. Zdarzają się przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne faule, które dodają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich iprzeglądać mecze piłkarskie ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich zespołów jak Zaglebie Lubin i Raków Częstochowa w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.