Mecz Lech Poznan kontra Raków Częstochowa, wynik końcowy 4-1

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lech Poznan a Raków Częstochowa zakończyła się 2-1. Końcowy wynik meczu to 4-1.

Dnia 2023-09-28 18:00 na obiekcie sportowym Enea Stadion rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznan oraz Raków Częstochowa.

Gole strzelali: D. Sorescu 2' 0-1 D. Drachal M. Gurgul 6' 1-1 F. Marchwiński 25' 2-1 K. Velde K. Velde 72' 3-1 J. Karlström A. Ba Loua 90' 4-1

Żółte kartki Lech Poznan: Jesper Karlström 56'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Ben Lederman 56' Adnan Kovačević 88'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lech Poznan stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Jagiellonia natomiast Raków Częstochowa z Sturm Graz. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa oraz Gornik Zabrze.

Fani z zapałem śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie drużyny z tej ligi oraz zawodnicy jak Jesper Karlström Ben Lederman raz za razem serwują fantastycznym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Nieustannie obserwujemy ostre sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, przepiękne asysty oraz gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe walki pomiędzy drużynami zdarzają się zajadłe, nie często zdarza się, że są to mecze nużące. Dlatego też warto śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Lech Poznan i Raków Częstochowa z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Enea Stadion.