Spotkanie między Raków Częstochowa i Korona Kielce dnia 2022-10-22 18:00 - 1-0

Raków Częstochowa - Korona Kielce, wynik 1-0. W dniu 2022-10-22 18:00 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 14 pomiędzy Raków Częstochowa a Korona Kielce.

Po pierwszej połowie meczu między Raków Częstochowa a Korona Kielce wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: Ivi López 63' 1-0

Żółte kartki Raków Częstochowa: Zoran Arsenić 30'

Żółte kartki Korona Kielce: Saša Balić 32' Miłosz Trojak 39' Roberto Corral 61' Ronaldo Deaconu 62'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Poland. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa stanie naprzeciw Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Korona Kielce z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Widzew Łódź.

Coraz częściej zauważamy, że kibice z zapałem śledzą ekscytujące poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Zoran Arsenić Saša Balić często gwarantują własnym kibicom mnóstwo wrażeń. Wspaniałe potyczki między drużynami bywają zażarte, rzadko zdarza się, że spotkania przynudzają. Często zdarzają się bezlitosne faule, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, śledzić spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Raków Częstochowa oraz Korona Kielce oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.