Spotkanie Raków Częstochowa kontra Radomiak Radom, wynik końcowy 3-0

Raków Częstochowa kontra Radomiak Radom, wynik 3-0. W dniu 2023-10-01 13:00 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Raków Częstochowa i Radomiak Radom.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Raków Częstochowa a Radomiak Radom wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: Bogdan Racovițan 3' 1-0 Bogdan Racovițan 61' 2-0 Sonny Kittel John Yeboah 82' 3-0 Vladyslav Kocherhin Fran Tudor 90' 4-0

Żółte kartki Raków Częstochowa: Adnan Kovačević 33' Gustav Berggren 51'

Żółte kartki Radomiak Radom: Dawid Abramowicz 34' Michał Kaput 58' Pedro Henrique 76'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny sędzia meczu to Tomasz Musial, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z Sturm Graz, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Gornik Zabrze natomiast Radomiak Radom podejmie ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i Zaglebie Lubin.

Liczni fani śledzą poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Składające się z zdolnych napastników i obrońców futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak przykładowo Adnan Kovačević Dawid Abramowicz często sprawiają wspaniałym miłośnikom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Wspaniałe zmagania pomiędzy piłkarzami bywają bardzo bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż widowiska przynudzają. Natrafiamy na brutalne faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich, śledzić spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Raków Częstochowa i Radomiak Radom jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.