Dnia 2023-11-12 14:00 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się mecz Pogon Szczecin - Raków Częstochowa - 1-1

W kolejce 15. Ekstraklasy drużyny Pogon Szczecin i Raków Częstochowa zremisowały 1-1 na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera. W pierwszej połowie nie padły żadne bramki, ale w drugiej połowie obie drużyny zdołały zdobyć po jednym golu. Spotkanie zakończyło się ostatecznie remisem, który nie przyniósł większych zmian w tabeli. Przypominamy, że mecz odbył się w dniu 12 listopada 2023 roku o godzinie 14:00.

Mecz pomiędzy drużynami Pogon Szczecin i Raków Częstochowa odbył się na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera w ramach 15. kolejki Ekstraklasy. Po zaciętym pojedynku, który zakończył się remisem 1-1, emocje sięgały zenitu. Po pierwszej połowie wynik na tablicy wciąż pozostawał nieruszony - 0-0. Jednak w 54. minucie Bartosz Nowak z Rakowa Częstochowa sprawił, że serca kibiców Pogoni zaczęły bić szybciej, zdobywając pierwszą bramkę asystowaną przez Vladyslava Kochergina. Jednak zaledwie 13 minut później Alexander Gorgon z Pogoni Szczecin zdołał wyrównać wynik, wykorzystując asystę od Kamila Grosickiego. Mecz nie obył się bez emocji. Sędzia Szymon Marciniak, pełniący funkcję arbitra, ukarał graczy obu drużyn żółtymi kartkami. Srđan Plavšić z Rakowa Częstochowa otrzymał kartkę w 44. minucie, a Gustav Berggren w 56. minucie. Niestety, żadna z drużyn nie zdołała wykorzystać swoich szans na cenne trzy punkty, co ostatecznie zaowocowało podziałem punktów między Pogonią Szczecin i Rakowem Częstochowa. Następne mecze dla Pogoni Szczecin to starcia z zespołami Stal Mielec i dwukrotnie Górnik Zabrze. Dla Rakowa Częstochowa kolejnymi przeciwnikami będą ekipy Cracovii Kraków, Sturmu Graz oraz Śląska Wrocław. Więcej szczegółów na temat meczu oraz wywiady z zawodnikami można znaleźć na stronie internetowej naszej gazety.