Mecz Warta Poznań kontra Raków Częstochowa zakończony wynikiem 1-1 dnia 2023-01-28 14:00 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii

Dnia 2023-01-28 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 18 pomiędzy Warta Poznań a Raków Częstochowa.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Warta Poznań oraz Raków Częstochowa zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: J. Grzesik 26' 1-0 M. Szczepański S. Svarnas 58' 1-1 Ivi López

Żółte kartki Warta Poznań: Miłosz Szczepański 31' Wiktor Pleśnierowicz 32' Dimitrios Stavropoulos 71' Konrad Matuszewski 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Ivi López 50'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 30'

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Kuzma, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Warta Poznań stawi czoła Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Raków Częstochowa podejmie Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Gornik Zabrze.

Liczni kibice śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Interesujące futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Miłosz Szczepański Ivi López częstokroć zaserwowały fantastycznym fanom emocje zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy drużynami bywają zajadłe, bardzo rzadko okazuje się definitywnie, iż zmagania nudzą. Nieprzerwanie zdarzają się spektakularne bramki oraz asysty, bezlitosne sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtego kartonika, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych, oglądać mecze futbolowe ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Warta Poznań oraz Raków Częstochowa jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.

Chcesz się dowiedzieć czegoś nowego o Mundialu? Sprawdź link i przeczytaj artykuł!